free hit counter
Tedavi Hizmetleri-Blog

10 Dakikada Kıl Dönmesinden Kurtulabilirsiniz

Yazar Kasım 10, 2017 Henüz yorum yok

10 dakikada kıl dönmesinden kurtulabilirsiniz. Evet, üstelik ağrısız ve kansız bir şekilde. Büyük bir merakla yazımızın devamını okuduğunuzu biliyoruz. O halde ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi de dediğimiz mikrosinüsektomi tekniği ile ilgili bilgi vermek için sizi şöyle alalım.. Kıl dönmesi tedavisi eski usul ameliyatlar ile yapıldığında zorlu süreçler de beraberinde gelmiş olur. Flap adını verdiğimiz eski usul ameliyatlarda narkoz kullanılır ki en büyük tehlikesi de budur. Neşter ile büyük bir kesinin açıldığı operasyon sancılı olduğu gibi tedavi sonrasında yaşananlar da bir hayli zordur. Yaşam rutininizi bozacak uzun bir istirahat döneminin yanı sıra dikişlerden geriye kalan izler hastayı estetik açıdan da rahatsız eder. Fiziksel ve psikolojik yönden hastaları harap eden eski usullerin yerine kullanılan mikrosinüsektomi tekniği ile 10 dakika gibi kısa bir sürede tedavi olmanız mümkün. Genel cerrahların yapmış oldukları bu başarılı operasyonda narkoza ihtiyaç duyulmamaktadır. Lokal anestezi ile bölgesel uyuşmanın sağlandığı ve küçük bir kesi açılarak operasyon sonrasında aynı gün evinize dönmeniz mümkündür. Fiziksel hiçbir acı duyurmayan bu teknik iş gücü kaybı yaşatmaması nedeniyle de bizim kliniğimizde uzun yıllardan bu yana başvurduğumuz en önemli metottur.

Kıl Dönmesi Bitkisel Tedavisi Mümkün Mü?

Kıl dönmesi bitkisel tedavisi araştırılan vakaların başında gelir. Makat hastalığı olduğu için hastalar genellikle muayene olmaktan çekinir ve operasyon sırasında canının çok yanacağını düşünür. Özellikle internette yapmış olduğu aramalar sonrasında karşısına çıkan bitkisel karışımlar ameliyatsız tedaviyi uygun fiyatlarla vaat ettiği için cezbedici olmaktadır. Ancak makatta meydana çıkan bu hastalığın tedavisi ancak cerrahi operasyonlar ile mümkündür. Zira ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi modern metotlar ile mümkün olduğundan bu yollara başvurmaya kesinlikle gerek yoktur.

Kıl Dönmesi Tedavisi İçin Randevu Al

Kıl dönmesi tedavisi için gelmeden önce randevu almanız gerekmektedir. Bunun için iletişim kanallarımızın tümünü 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Telefon numaralarımızda sizlere hizmet veren Çağrı Merkezi ekibimizin yanı sıra canlı destek hattı başında sorularınıza yanıt veren doktorlarımız her daim hizmetinizdedir.

Bakırköy Randevu ve İletişim

Tel1: 0212 573 50 75
Tel2: 0533 031 22 99