Sağlık Sektörünün köklü kuruluşlarından olan Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Herşeyden önce insan diyen herşeyin önüne sağlığı koyan bir hizmet anlayışıyla sektöründe çncü olmayı ilke edinmiştir.

İlk olarak 2004 yılında Bakırköy’deki şubesiyle faaliyetlerine başlayan, uzman doktor kadrosu ve güler yüzlü personeliyle geleceğe emin adımlarla ilerleyen Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi 2011 yılında Nişantaşı şubesini de faaliyete geçirmiştir.

Kıl Dönmesi tedavisi konusunda ortaya çıkan tüm yeni tedavi yöntemlerini ve teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve en kısa sürede hastalarının hizmetine sunmaktadır. Sahip olduğumuz bu yenilikçi anlayış sayesinde en imkansız operasyonları bile başarıyla gerçekleştiren bir doktor kadrosuna sahibiz. Kendinizi adeta evinizin rahatlığında hissedebileceğiniz bir sağlık hizmeti sunan Kıl dönmesi Tedavi Merkezi her biri alanında uzman doktorlarının tecrübesiyle birbirinden başarılı sayısız operasyon gerçekleştirmiştir.

Herşeyden önemlisi toplum sağlığıdır. Bunun için sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor değerli halkımızı sağlık ve tıp alanlarındaki her türlü gelişmeden haberdar ediyoruz. İnternet sitemizde sağlığı tehdit eden tüm unsurlar hakkında halkımızı bilinçli olmaları yönünde uyarmak adına her biri uzman doktorların kaleminden çok sayıda makale paylaşıyoruz.

Bünyemizde siz değerli hastalarımıza hizmet vermekte olan doktorlarımızın en önemli özelliği her birinin kendi branşında uzman olmasıdır.