free hit counter
Tedavi Hizmetleri-Blog

Hemoroid Tedavisine Hangi Bölüm Bakar?

Yazar Haziran 2, 2017 Henüz yorum yok

Hemoroid tedavisine hangi bölüm bakar? Basur toplumumuzun en sık karşılaştığı makat hastalıklarından biridir. Farklı dereceleri olan ve oldukça zorlu bir sürece sahip olan hemoroid halk arasında daha çok “basur” olarak anılır. Baştan şunu belirtmek gerekirse erkeklerde görülme ihtimali yüksek olan bu hastalığın tedavisine son dereceye varınca “mecbur kalarak” başlayan hastalarımızın sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Makatından muayene olmayı ve tedavi görmeyi bir ayıp olarak kabul eden hastalarımızın hemoroid bitkisel tedavisi ile ilgili büyük bir arayışa girdiğini söylemek mümkün. Özellikle aktarlarda satılan çeşitli kürler ve çevresinde duyduğu geleneksel metotlar ile bu sorundan kurtulmaya çalışan hastalarımız yine soluğu özel klinik ve hastanelerde alıyor. Burada önemli olan nokta basurun ileri seviyeye ulaşmadan tedavi edilmesi ve hastalıktan az hasar alarak kurtulmaktır. İşte tam da bu noktada sizlere sağlık hizmeti vermek için sektörde 23 yılını tamamlamış kliniğimiz özverili ekibi ve alanında uzman doktorları ile bir telefon kadar yakınınızdadır. Hemoroid tedavisine hangi bölüm bakar sorusuna gelecek olursak; makat hastalıklarının tümü ile Genel Cerrahi bölümü ilgilenir. İyi bir Genel Cerrahın yapacağı küçük bir operasyon ile basur sorunundan kurtulmanız mümkündür.

Hemoroid (Basur) Tedavi Yöntemleri

Hemoroid tedavi yöntemleri kliniğimizde eski usul ameliyatlardan farklı olarak yapılmaktadır. Hastalığın derecesine göre değişkenlik gösteren hemoroid tedavi yöntemleri oldukça pratiktir ve kesin sonuç vermektedir. Lazerle hemoroid tedavisi uygulayan kliniğimizin başvurduğu bir diğer yöntem lastikle boğma tekniğidir. Bu iki yöntemin eski usul ameliyatlardan farkı;

  • İş gücü kaybının yaşanmadığı bir operasyondur. Hastaya narkoz verilmediğinden aynı gün evlerine geri dönme imkanları bulunmaktadır.
  • Lokal anestezinin yeterli olduğu iki yöntemde eski usul ameliyatların risklerine rastlanmaz.
  • Neşter kullanılmadığı için kansız ve çağa uygun metotlardır.

30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimiz, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak adına bir araya gelmiş ekibimizin sizlere sunduğu hizmetten faydalanmak için iletişim numaralarımız her daim hizmetinizdedir.

Hemoroid Tedavi Ücretleri

Hemoroid tedavi ücretleri kliniğimizde hastaların memnuniyeti odaklı bir düşünce ile oluşturulduğundan oldukça ekonomiktir. Toplumdaki tüm kesimlerin ödeyebileceği meblağlardan oluşan hemoroid tedavi ücretleri SGK’lı ve sosyal güvencesi bulunan hastalara %50 indirim imkanı ile sunulmaktadır. Ücretlerimiz ve hemoroid tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.