free hit counter
Tedavi Hizmetleri-Blog

Hemoroide Ne İyi Gelir?

Yazar Mayıs 26, 2017 Henüz yorum yok

Hemoroide ne iyi gelir? Hemoroid erkeklerde görülme olasılığı yüksek olan fakat kadınları da tehdit eden bir vakadır. Makat bölgesinde çeşitli belirtiler ile kendini gösteren hemoroid vakasında erken tanı ve tedavi çok önemlidir. Toplumumuzda bu hastalığa yakalanan hastaların birçoğu tedavi görmekten utanıyor. Fakat söz konusu sağlık olduğunda böyle geleneksel düşüncelerin akıldan çıkarılması ve uzman bir hekimin kontrolüne girilmesi şarttır. Hemoroid belirtileri kişide vuku bulduğunda modern teknikler ile hastalığa çare bulunması şarttır.  Bu süreci sancısız geçirmek adına hastaların dikkat etmesi gereken detayları hemoroide ne iyi gelir? Sorusuna da yanıt verecek şekilde sıralayalım…

  • Hemoroid hastalığına neden olduğu da söylenen yağlı ve bol baharatlı gıdalardan uzak durulması önemlidir.
  • Sofranızdan bol lifli gıdaları eksik etmemeniz kabızlık sorunu ile beraber hemoroide de iyi gelecektir.
  • Hemoroid vakasının bir diğer nedeni hareketsizliktir. Hastalık vuku buldu ise çok uzun olmamak şartı ile düzenli yürüyüş yapılması iyi gelecektir.
  • Bir kabın içine sıcak su koyarak buharın rahatlatıcı etkisi ile hemoroid sancılarını dindirebilirsiniz.

Hemoroid tedavisi için tercih ettiğiniz klinik ve doktor başarı oranının yüksekliği ile eşdeğerdir. Eski usul ameliyat teknikleri kullanan ve deneyimsiz doktorlara sahip olan kurumlar sağlığınızı tehdit ettiği gibi ekonomik kayıp yaşamanıza neden olur.

Hemoroid Bitkisel Tedavisi Mümkün Mü?

Hemoroid bitkisel tedavi yöntemleri adı altında satılan ürünlerin hastalığın ilerlemesinden başka bir işe yaramadığını görmekteyiz. Basur memeleri üzerinde hiçbir olumlu etkisi olmayan bitkisel kürler; ekonomik fiyatları ve hastaların uzak durduğu tedavisiz iyileşme vaadi sunduğu için büyük rağbet görüyor. Hele ki küçük il ve ilçelerde bu oran oldukça yüksek. Hemoroid tedavisinde eski usul ameliyatların aksine modern teknikleri kullanan kliniğimiz lazer ve lastikle boğma teknikleri ile basur sorununuzdan kısa sürede kurtulursunuz. Hemoroid kremi ya da bitkisel karışımlar ile vakit kaybetmek yerine kliniğimizle iletişime geçebilir, uzman hekimlerimizden destek alabilirsiniz.

Hemoroid Tedavi Ücretleri

Hemoroid tedavisinde 2007 yılında SGK ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği %50’lik bir indirime gidiyoruz. Vatandaşların bütçelerine dost bir anlayış taşıyan ve “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hizmet veren kliniğimizde muayeneler tamamen ücretsizdir. Hemoroid tedavi ücretleri, hemoroid tedavisi ve aklınızda takılan sorular için iletişim kanallarımızdan bizleri ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Randevu ve İletişim

Tel1: 0212 573 50 75
Tel2: 0533 031 22 99

Nişantaşı Randevu ve İletişim

TEL1 : 0212 265 99 99
TEL2 : 0530 478 91 52