free hit counter
Tedavi Hizmetleri-Blog

Kıl Dönmesi Tedavi Ücretleri

Yazar Mayıs 12, 2017 Henüz yorum yok

Kıl dönmesi tedavi ücretleri hasta ve hasta yakınlarını müşkül duruma düşürmeyecek maliyetlerden oluşur. Bilindiği üzere hayattaki en değerli varlığımız sağlığımızdır. Çalışmamızı ve gündelik faaliyetlerimizi yerine getirmemiz için gerekli olan bu değerli varlığı korumak için doktor tavsiyelerine kulak vermeli ve birebir uygulamalıyız. Sağlık sorunları yaşayan hastalarımızın ekonomik koşullarına uygun olan yerlerde tedaviye başlamak istemesi bazı sorunların yaşanmasına sebebiyet verebiliyor. Zira sağlık sektöründe insan sağlığını hiçe sayan ve maddi gelir elde etmekten başka bir amaç gütmeyen kurumların varlığı inkar edilemez. Bu nedenle kıl dönmesi tedavisi olmadan önce bu alanda uzman olan hekimlerden destek almanız oldukça önemlidir.

Kıl Dönmesi Tedavi Ücretleri

Kıl dönmesi tedavi ücretleri hakkında net bir şey söylememekle birlikte kıl dönmesi bulunan bölgenin tedaviye uygunluğuna bakılmalıdır.
Eğer tedavi için zorunluluk varsa bulunduğu bölgenin büyüklük derecesine göre kıl dönmesi tedavi ücretleri hakkında  bilgilendirilir.
Dolayısyla net bir cevabın hastaya verilmesi için hastanın bir uzmana danışıp öncesinden muayene olması lazım.Uzman doktorun muayene sonucuna göre hastaya hastalığı için bir yol gösterir.

 

Kıl Dönmesi Nasıl Anlaşılır?

Kıl dönmesi şikayeti ile kurumumuza gelen hastalarımızın sıraladıkları belirtiler hemen hemen aynıdır. Doktorlarımıza sıkça iletilen kıl dönmesi nasıl anlaşılır? sorusuna yanıt olacak belirtileri başlıklar altında toplamak gerekirse;

  • Pilonidal sinüs vakasının ilk sinyali makatta meydana gelen akıntıdır. Fakat bu evrede iç çamaşırında nemlilik hisseden hastalar belirtinin tam olarak farkına varamamaktadır.
  • Anüsten dışarıya doğru akan sinüslerin mikroplar ile karışmasıyla beraber yeşil rengi alarak iltihaplanması ile medyana ağır bir koku çıkar.
  • Hastalığın en son ve artık tedaviyi şart kılan belirtisi ise makatta şişlik, kaşıntı ve dayanılmayacak bir ağrının oluşmasıdır.

Kliniğine Nasıl Ulaşırım?

Ulaşmak için yapmanız gereken ilk şey iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmektir.
Günün 24 saati sizlere hizmet vermek için çabalayan kliniğimiz güler yüzlü personeli ve kurumsal marka kimliğinden ödün vermeyen anlayışı ile bir telefon kadar yakınınızdadır.

Bakırköy Randevu ve İletişim

Tel1: 0212 573 50 75
Tel2: 0533 031 22 99

Nişantaşı Randevu ve İletişim

TEL1 : 0212 265 99 99
TEL2 : 0530 478 91 52